Ilustračné foto:  MKreo

Nemáte čas na maratóny po obchodoch? Neviete si rýchlo vybrať, lebo máte okolo seba zástupy ľudí a rady pri pokladniach? Neznášate zhon a pretlak komercie? Ak áno, ste náš človek. A ak navyše máte radi hory, Tatry predovšetkým, tu je tip na darčeky, ktoré vám urobia radosť nielen cez sviatky, ale aj počas celého roka.

Poďme na ich výpočet. Najskôr sú tu tričká z kvalitnej bavlny, ktoré oceníte na túrach – pánske, dámske, detské, s krátkym i dlhým rukávom v rôznych farbách. Dobre sa nosia a aj pri väčšej námahe budete v nich vyzerať ako zo škatuľky. Zdobia ich obrázky láskavého medveďa, šibalskej líšky či bystrého kamzíka. Tatrám pristanú a budú aj vám.

Stačí si vybrať a máte darček pre všetkých turistov vo vašej rodine vybraný. Ľahký strih, vzdušný materiál z GOTS certifikovanej organickej bavlny a Tatry priamo na hrudi.

K tomu môžete pribaliť aj ponožky s líštičkou na päte, aby každý hneď vedel, čo ste zač a k akému druhu turistov patríte. Pohodlné tatranské ponožky vám perfektne sadnú na nohu. Špičku a pätu majú vystuženú polyamidovou priadzou na zvýšenie odolnosti. Sú vyrobené pod Tatrami a na nohu vám sadnú ako uliate.

Chcete mať Tatry doma každý deň? Ak áno, je tu ponuka posterov. Tatry romantické, Tatry ráno i večer, Tatry v nálade i dychberúce, ale i fenomenálne, ikonické či hrejivé. Aké len chcete a ako ich preciťujete, aký zážitok sa vám s nimi spája. Urobte si radosť výberom, ktorý vám najlepšie sadne a žite ich mágiou vždy, keď vám na ne padne pohľad. Objektív na ne zaostrili viacerí fotografi, ale vy si z nich môžete urobiť vlastný príbeh. Pri ich výrobe bola použitá latexová tlač, ekologická na báze vody, archívny papier má zaujímavú štruktúru, nekrčí sa, farby nestrácajú sýtosť ani po polstoročí.

A ešte niečo na dlhé zimné večery. Kniha. Kniha inšpirovaná láskou k Tatrám. Cez hory. Treba si ju objednať rýchlo, lebo sa míňa ako teplé rožky. Nie je to ľúbostný príbeh. No možno áno. Lásku k nim nájdete v rozhovoroch s ľuďmi, ktorí v Tatrách prežili kus života a sú plní emócií k nim, obyčajných ľudských postojov, ktoré ich s nimi spojili, a ktoré vyznávajú. Prečítať si môžete rozhovory s osobnosťami, ako sú filmár Pavol Barabáš, chatár a horský vodca Miki Knižka či horský záchranár Marek Biskupič, herečka Emília Vášáryová a iní, ale kniha vás môže inšpirovať aj na túry do dolín, na chaty, cyklovýlety, skialp či na návštevu tatranských jaskýň.

Stačí, keď otvoríte stánku: www.cezhory.sk a v sekcii Obchod si vyberiete, čo potrebujete. A zásielku dostanete rovno domov. A potom, šup s ňou rovno pod stromček. Krásne Vianoce, priatelia.   

Ďakujeme za zdieľanie článku
Facebook
Twitter
LinkedIn
Páči sa vám článok?

4.1 / 5. 36

Mohlo by sa vám páčiť z nášho e-shopu