Martin Winkler

Autor titulnej fotografie: Martin Winkler

Tohtoročná zima nám už v novembri priniesla poriadnu dávku snehu. Od začiatku decembra spustili prevádzku viaceré lyžiarske strediská, hlavne vo Vysokých a Nízkych Tatrách. Mnohí vyznávači zimných športov využili túto príležitosť a užívajú si jazdu na snehu skôr ako po iné roky.

Lyžuje sa na Štrbskom plese, odkiaľ hlásia veľmi dobré podmienky na zjazdovkách Interski, Turistická a Juniorská. Otvorené je aj stredisko Bachledka či Skicentrum Strednica – Ždiar. V Nízkych Tatrách fungujú strediská Jasná Sever a Jasná Juh, v oboch je približne 60 centimetrov snehu.

Niet na čo čakať. Zima je tu, množstvo zážitkov a neopakovateľnú atmosféru v zasnežených horách si môžete naplno vychutnať už teraz. V spojení s aktívnym oddychom je pobyt v Tatrách dokonalou alternatívou ku každodennému životu v meste či na vidieku. Začiatok lyžiarskej sezóny v našich veľhorách však nie je len o športe, ale aj o spoločenských zážitkoch, prírodných krásach a typických zimných radovánkach.

Na dvere pomaly klopú Vianoce, stráviť ich v bielych zasnežených horách môže byť neopakovateľným zážitkom. Spojte tradičné vianočné sviatky s pobytom v horskom prostredí, kde snehové vločky tancujú vo vzduchu, všade cítiť ihličie a vôňu typických sviatočných jedál. Slávnostnú štedrovečernú večeru si môžete vychutnať v reštaurácii Koliba Kamzík v Starom Smokovci, ale napríklad aj na Salaši vo Veľkom Slavkove či v Olívia Restaurant v Tatranskej Lomnici.

Rezervujte si pobyt na www.aplend.com a využite služby hotelov siete APLEND. Po celom dni na lyžiach či zimnej turistike na vás čaká okrem dobrého jedla aj relax vo wellness a deti sa vyšantia v priestranných detských kútikoch.  

Či ste vo dvojici alebo celá rodina, určite oceníte spojenie zimných športov s pobytom v bazéne či termálnej vode. Pre MYAPLEND čenov ubytovaných v Kolibe Kamzík, Resorte Beatrice, Hoteli Lujza Major a Tatry Holiday Resort platí do 20. decembra špeciálna akcia na celodenný vstup do Aqua City Poprad len za 10 eur.

Členom MYAPLEND sa môžete stať behom minúty. Stačí sa ZADARMO registrovať na myaplend.com a hneď máte zľavy a ďalšie benefity ako výhodné ceny v zariadeniach APLEND, štartovací bonus 200 bodov na vašu najbližšiu rezerváciu pobytu a zľavovú poukážku v hodnote 5 eur do reštaurácií APLEND, ktorú vám poskytnú na recepcii pri nástupe na pobyt.

Ďakujeme za zdieľanie článku
Facebook
Twitter
LinkedIn
Páči sa vám článok?

4.4 / 5. 10

Mohlo by sa vám páčiť z nášho e-shopu