Poďte s nami na Kriváň. Foto: Peter Tobis.

Ak ešte nemáte program na tento piatok 5. júla, môžete sa pridať k nám a vybrať sa na jeden z našich symbolov – Kriváň.

Výstup organizuje skupina ľudí zo stránky cezhory.sk. Stretneme sa ráno o 7.00 h na parkovisku Tri studničky, plánovaný odchod je o 7.30 h. Na piatok predpovedajú vo Vysokých Tatrách príjemných 19 stupňov Celzia, pršať by nemalo, nepodceňujeme ani riziko búrok, preto vyrážame tak skoro.

Aj keď Kriváň nepatrí medzi najvyššie tatranské štíty, výstup naň, ako aj zostup, preveria kondíciu a vôľu turistov. Dobre známou je aj skutočnosť, že počas cesty na tento vrch nie je žiadna vysokohorská chata, preto je potrebné mať so sebou dostatok jedla a tekutín na skoro celý deň.

Ak sa rozhodnete ísť v piatok s nami, okrem dobrej nálady máme pre vás na doplnenie pitného režimu pripravený osviežujúci Zlatý Bažant Radler 0,0% v obľúbených príchutiach. Každý účastník dostane aj malú odmenu.

Facebook podujatie výstup na Kriváň

V sobotu na Kmeťov vodopád
Kto sa nemôže nabažiť očarujúcej tatranskej prírody a s tým spojených zážitkov, môže sa s nami vybrať o deň neskôr v sobotu 6. júla na túru ku Kmeťovmu vodopádu v Kôprovej doline. Pridajte sa k nám a spravme si spolu pekný deň.

Stretneme sa ráno o 7.00 h na záchytnom parkovisku v Podbanskom. K najvyššiemu vodopádu na Slovensku pôjdeme po lesnej asfaltke, je to príjemná a nenáročná túra s minimálnym prevýšením. Aj tu bude k dispozícii Zlatý Bažant Radler 0,0% v rôznych príchutiach a malá odmena pre každého účastníka.

Tešíme sa na vás, či už prídete v piatok na Kriváň a v sobotu na Kmeťov vodopád. Zvlášť sa tešíme na skalných turistov, ktorí prídu na obe túry v piatok aj v sobotu.

Facebook podujatie túra na Kmeťov vodopád

Autor titulnej fotografie: Peter Tobis.

Tento text vám do zvukovej podoby načítal neurálny hlas.

Ďakujeme za zdieľanie článku
Facebook
Twitter
LinkedIn
Páči sa vám článok?

4.3 / 5. 31

Mohlo by sa vám páčiť z nášho e-shopu